Cover časopisu OK!

14. srpna 2008 v 13:03
Z ošklivého rozvodu a války o opatrovnictví, přes nepovedený výkon na Video Music Awards 2007 až ke špatnému období s manažerem Samem Lutfim. Je nutno říci, že poslední dva roky nebyly těmi nejlepšími v životě Britney Spears.

A nyní, jeden rok poté, co Britney, při loňském rozhovoru pro OK!, byla naprosto nevypočitetalná a roztrživá, zde sedí velice odlišná žena, která otevřeně mluví o svých dvou rozkošných synech, o svém otci a o své kariéře.

26letá matka dvou synů, která svůj mladý život prožívá v centru pozornosti, říká časopisu OK!, že doufá, že její synové nedají přednost kariéře. "Kdyby chtěli, dala bych jim naprosto bezmeznou lásku," plánuje si. "Chtěla bych, aby brzo měli co nejnormálnější dětství."

Britneynino váhání možná vychází také z toho, když vidí svou malou sestru Jamie Lynn Spears, jak musí v tváři tvář kvůli těhotenství čelit takové publicitě. "Byla jsem trochu v šoku," říká Britney. "Vždy byla to dítě a teď, to dítě má své vlastní. Bylo to překvapení."

Popová superstar také časopisu OK! říká, že chce, aby její kluci byli blízko své nedávno-narozené sestřenici. "Jsem si jistá, že kluci budou pro Maddie jako dva velcí bratři," říká.

V celém tom kolotoči, kdy Britney klesala více a více na dno, jí nakonec pomohli rodiče Jamie a Lynne Spearsovi, s kterýma urovnala všechny problémy a nevyřešené věci, které mezi sebou měli.

"Bůh prostě chtěl, aby se vše špatné obrátilo v dobré," vysvětluje časopisu OK! Jamie Spears. "Kdyby se to nestalo, nikdy bych asi nebyl zpět u své dcery a neměl bych takový vztah z těmito dvěmi malími chlapci."

Další pozitivum, které bylo vzkříšeno z jejích nejtemnějších dnů, je Britneynino nové album, které podle ní výjde do 6 až 9 měsíců. "Myslím, že je to více uhlazené," říká časopisu OK!. "Píšu každý den, zrovna tady, u piána v obýváku...Je to moje nejlepší dílo, které jsem kdy udělala."

Kompletní interview a exkluzivní fotky Britney a jejích synů ve svém domě bude už ve čtvrtečním OK!.

zdroj: OK!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Designed By: Wiwi | Optimized: Opera & Mozzila | BRITNEY • Your hq czech source for Britney Spears