Srpen 2008

a také novy song "Underground"

5. srpna 2008 v 12:52
Podle některých zdrojů, jeden ze členů Jive Records (nahrávací společnost), má začít "nový začátek" už ke konci srpna. První singl by se měl prý jmenovat "Underground" a na albu by se měli objevit také songy "Amnesia" a "Quicksand". Album je očekáváno ke konci roku. Singl je prý chytlavý, taneční, elektrický. Popisuje takový její první "kopanec" do nového života.

V songu se zpívá: "…you took my innocence away, you had invited me to play with my own dreams, you made me go this way …but now i don't care, 'cause it's my time and i'll put you underground…". Píseň možná uslyšíme na konci října a klip by se měl natáčet už v září. "Konečně uvidíme ten pravý návrat Britney Spears, kousek po kousku. Je opravdu připravená se dostat zpět a těžce pracovat. Je skvělá." Řekla Lady GaGa o Britney.

zdroj: Us Magazine, E!, Z100 Radio

Britney bude mít nový song "Amnesia"

5. srpna 2008 v 12:51 | britney
Blízký zdroj z okolí producenta Fernanda Garibaye exkluzivně potvrdil BreatheHeavy nějaké detaily o songu "Amnesia", který se má objevit na novém albu. Zdroj říká: "Jestli to bude opravdu na albu, tak se vsadím, že to bude hit! Britney v písničce tak nějak bojuje se svým hlasem. Je to velký "boj" s agresivním zvukem. Brit dokonce v songu i řve!"

Zde je úryvek textu z písničky:
"It's kinda amnesia / (baby, just forget it) / what you save only weighs you / and all I want is to be free / (to fly higher than ever) / so baby get out of my way / (I ain't still the same) now you are in my freaking game / and it's hotter than ever / (it's kinda amnesia)"

zdroj: BreatheHeavy.com

VMA: Britney je nominováná v kategorii "Nejlepší popové video"

5. srpna 2008 v 12:49 | britney
Britney byla na MTV Video Music Awards 2008 nominována v další kategorii! Tentokrát je to "Nejlepší popové video", opět s klipem k Piece Of Me, které už získalo nominaci v "Nejlepší ženské video". V kategorii nej. pop. video jsou dále nominováni Jonas Brothers s "Burnin Up", Danity Kane s "Damaged", Tokio Hotel s "Ready, Set, Go!" a Panic at the Disco a jejich "Nine in the Afternoon".

Aby Brit byla vybrána s Piece Of Me do dalších nominací, hlasujte v nové kategorii "Nejlepší taneční video" na této adrese.

zdroj: MTV

Novinky za posledních pár měsíců

5. srpna 2008 v 12:45 | britney
Tákže asi bych vám měla udělat takový malinkaty přehled o tom co se všechno stalo v životě Britney.. ale to by sme tu byli asi hodne dlouho takže si udeláme přehled tech nejduležitějších věcech........ taaakže začneme: 1. Britney má spátky svojí postavu!!!
Krása že?? Mno mám dojem že je to docela velký skok....nemyslíte?? Pište komentky
Designed By: Wiwi | Optimized: Opera & Mozzila | BRITNEY • Your hq czech source for Britney Spears