Srpen 2008

Britney pro OK!: "Jak jsem dostala zpět své tělo!"

20. srpna 2008 v 20:06
Britney a její sexy nové tělo rozebírají v novém čísle magazínu OK!. Řeší zde, jak Britney zhubla tolik kg během 30 dní, aby byla ve svých bikynách opět sexy.

Britney v exkluzivním focení pro OK! ukazuje, jak se jí opět podařilo získat svou štíhlou postavu, a jak je odhodlána být tím nejlepším vzorem pro své chlapce.

"Jsem nejzdravější za celý svůj život," říká Britney časopisu OK!. "Má dieta má hodně co dočinění s mou postavou. Nejím žádný cukr. Nejím ovoce, dokonce ani ovocné džusy, protože obsahují množství cukru. Jím kuře, lososa a rýži. Také avokádo. Na snídani si dám bílky z vajec a na oběd třeba krůtí karbanátky. Snažím se přijímat pouze 1200 kalorií denně. Možná to zní, že je to málo, ale je to skutečně dost potravin."

Brit samozřejmě chodí i do tělocvičny, kde také 5x v týdnu sledují srdce a váží se.

Aby byla zpěvaččina dieta zdravá, je schválena trenérem Adamem Croninem (majitel SOMA Fitness & Performance). Cronin, který ještě s popovou hvězdou předtím nepracoval, říká, že pro Britney je běžný přísun kalorií za den 1200, a že bílkoviny jsou ideální pro toho, kdo chce shodit bezpečně a zdravě.

"Pokud budete správně dodržovat tréninkový program, plus stravovací, je možné, že shodíte až 6 kilo za měsíc. Je to velmi zdravé," říká časopisu OK! Adam.

zdroj: OK!

Britney natáčí dokument

20. srpna 2008 v 20:04
V současné době Britney natáčí dokument, který by měl přijít do vysílání na MTV koncem tohoto roku nebo na počátku příštího. Podle Daily Star bude dokument o její bitvě s duševní nemocí a o chaotickém rodinném životě.

Britney prý ignorovala všechny prosby své matky Lynne, otce Jamieho a ex Kevina, aby zastavila veškeré natáčení a nepublikovala to. Zdroj řekl: "Britneynin otec je rozzuřený. Myslí si, že je to obrovská chyba a nechce s tím nic mít." Ale Britney tvrdí, že jí to pomůže v bitvě o své dva syny. "Lynne je taky proti tomu a snaží se s ní dohodnout."

Zdroj dokonce tvrdí, že pro Britney je to určitá pomsta za knihu, kterou její matka Lynne vydává. Zpěvačka má ale prý strach, že by to mohlo narušit jejich ne příliš stabilní vztah.zdroj: Daily Star

The Insider: "Britney na VMA 2008 vystoupí!"

20. srpna 2008 v 20:03
The Insider: "Britney na VMA 2008 vystoupí!"
"MTV dává Britney další šanci, aby letos vystoupila na Video Music Awards. Britney bude zpívat píseň ze svého nového alba." zdroj: TheInsider.com

Britney Spears má nominaci na MTV Video Music Awards Brasil

20. srpna 2008 v 19:56
Brit získala nominaci v kategorii "Nejlepší mezinárodní umělec" na MTV Video Music Awards Brasil 2008.tde hlasuj

Fotky: Nacvičuje Britney vystoupení na VMA 2008?

20. srpna 2008 v 19:49
Brit byla včera 17.8. viděna, jak opouští se svými tanečníky taneční studio Foresight Studios v Silver Lake v Los Angeles.

Podle express.co.uk bude na MTV Video Music Awards zpívat píseň z nového alba. VMA se koná 7. září v Hollywoodu a bylo by to její první veřejné vystoupení od loňského na VMA 2007.

Zdroj říká: "Je hodně nervózní, ale zároveň se i těší na to stejné publikum, před kterým předtím neuspěla. Je to perfektní rozjezd. Fanoušci a vůbec celý svět by věděl, že špatné dny už má Britney za sebou, a že je zpět ve starých kolejích jak se svým životem, tak s kariérou."


droj: X17, PieceOfBritney.com, Express.co.uk

Na albu spolupracují JunkieXl a Duffy!

20. srpna 2008 v 19:45
JunkieXl, muzikant, programátor a remixér, potvrdil, že pro Britneynino 6. studiové album vytvořil už 3 songy. Řekl: "Ano, dělám na třech skladbách," říká zdroj na nizozemské stránce Trouw.nl. "Už dostala i dema, na kterých teď bude pracovat."

Dále také řekl, že na novém albu spolupracuje okolo 20 textařů a podle něj by placka měla vyjít v dubnu 2009.

Britney bude možná vyslyšela. The Mirror informovalo, že Britney, který by si na svém albu přála velšskou zpěvačku Duffy, obdržela od zpěvačky už jednu písničku s poznámkou "Duet se mnou". Britney už obdržela sedm písní a přála by si, aby se zpěvačka Duffy podílela i na textech.

Jeden ze zdrojů prozradil: "Producenti už jen čekají na odpověď od Duffy."


zdroj: The Mirror, Trouw.nl

Song "Piece Of Me" má třetí nominaci na VMA 2008

20. srpna 2008 v 19:44
Klip k singlu "Piece Of Me" získalo svou již třetí nominaci na MTV Video Music Awards 2008 v kategorii "Nejlepší video roku". Spolu s ní jsou v kategorii nominováni Jonas Brothers se svým "Burnin Up", Chris Brown s "Forever", Pussycat Dolls a jejich "When I Grow Up" a nakonec nováčci Ting Tings s klipem "Shut Up and Let Me Go".

zdroj: MTV

2. Bleskovkáá

15. srpna 2008 v 15:55
Táákže je tu druhá bleskovka.... napište mi do komentářu kolik vám je a hlasujte do anketkyy....... ♥hodně štěstí♥

celý rozhovor pro OK!!

15. srpna 2008 v 15:48
Jak bys popsala svůj typický den s Prestonem a Jaydenem?

No, když u sebe mám děti, tak vstanu a udělám jim palačinky.

Borůvkové nebo obyčejné?
Obyčejné palačinky s párkama. Poté jdeme ven a procházíme se. A pak s nima také ráda dělám různé sporty, například plaváná. Na tohle máme čas od 13 do 15 hodin a potom jim čtu.

Co jim čteš?
Knihy o Berenstain Bears a taky cokoliv o autech.

Oba se zajímají o auta?
Jo a hodně. Viděla jsem film "Auta" snad už milionkrát. ♥ Klikněte na celý článek pro přečtění♥


Více z rozhovoru pro časopis OK!

14. srpna 2008 v 13:05
Britney Spears otevřeně mluvila s médii po dvou letech. Udělala upřímný rozhovor o cestě k znovu oživení svého života a o životě se svými syny.

"Když mám u sebe své děti, vstanu a udělám jim palačinky," říká magazínu OK!, který má fotografie Britneyniny ledničky, která je celá pokryta obrázky, které nakreslili její synové. Ale bohužel vždy to nebyly jen šťastné chvíle.

Britneynin pád byl opravdu velký: rozvod s Kevinem Federlinem, válka o opatrovnictví synů Seana Prestona a Jaydena Jamese a také mnoho dalších bolestných událostí - například oholení hlavy a převezení do nemocnice, doprovázené světly aparátů od paparazzi.

Cesta popové hvězdy zpět na správnou kolej začla tehdy, když byl její otec Jamie soudem jmenován jejím poručníkem, jímž je až do dnes. Britney má své syny v pondělky, středy a přes noc je má v pátek a její otec Jamie Spears je společně s nima celou dobu, když je Brit s klukama. Nicméně, má i svůj dům v Santa Monice.

"Momentálně je všechno v pořádku," říká Jamie. "Vůbec netuším co přinese čas za tři nebo šest měsíců. Ale momentálně funguje poručnictví skvěle, přesně tak jak má. Je to momentálně způsob kterým žiji, každý okamžik ve dni."

Dnes je Britney zdravá a vrátila se do práce. Její herecký výkon v seriálu "How I Met Your Mother" vysloužil seriálu nejlepší hodnocení, které kdy měl. Je také znovu v nahrávacím studiu, kde pracuje na další albu a udělala si i čas, aby navštívila svou rodinu a svou nedávno-narozenou neteř v Louisianě.

"Bylo to zvláštní a bylo to taky hodně divné, protože byla vždy to dítě a nyní to dítě má své vlastní. Opravdu mě to zaskočilo. Byla jsem trošku v šoku. Ale je to fakt skvělé a byla jsem šťastná. Když se dostavila do nemocnica, všichni jsme si mysleli, že to bude na celý den a místo toho se to děťátko narodilo velice rychle. Je to dobře, jsme teď šťastní!"

zdroj: E!

Cover časopisu OK!

14. srpna 2008 v 13:03
Z ošklivého rozvodu a války o opatrovnictví, přes nepovedený výkon na Video Music Awards 2007 až ke špatnému období s manažerem Samem Lutfim. Je nutno říci, že poslední dva roky nebyly těmi nejlepšími v životě Britney Spears.

A nyní, jeden rok poté, co Britney, při loňském rozhovoru pro OK!, byla naprosto nevypočitetalná a roztrživá, zde sedí velice odlišná žena, která otevřeně mluví o svých dvou rozkošných synech, o svém otci a o své kariéře.

26letá matka dvou synů, která svůj mladý život prožívá v centru pozornosti, říká časopisu OK!, že doufá, že její synové nedají přednost kariéře. "Kdyby chtěli, dala bych jim naprosto bezmeznou lásku," plánuje si. "Chtěla bych, aby brzo měli co nejnormálnější dětství."

Britneynino váhání možná vychází také z toho, když vidí svou malou sestru Jamie Lynn Spears, jak musí v tváři tvář kvůli těhotenství čelit takové publicitě. "Byla jsem trochu v šoku," říká Britney. "Vždy byla to dítě a teď, to dítě má své vlastní. Bylo to překvapení."

Popová superstar také časopisu OK! říká, že chce, aby její kluci byli blízko své nedávno-narozené sestřenici. "Jsem si jistá, že kluci budou pro Maddie jako dva velcí bratři," říká.

V celém tom kolotoči, kdy Britney klesala více a více na dno, jí nakonec pomohli rodiče Jamie a Lynne Spearsovi, s kterýma urovnala všechny problémy a nevyřešené věci, které mezi sebou měli.

"Bůh prostě chtěl, aby se vše špatné obrátilo v dobré," vysvětluje časopisu OK! Jamie Spears. "Kdyby se to nestalo, nikdy bych asi nebyl zpět u své dcery a neměl bych takový vztah z těmito dvěmi malími chlapci."

Další pozitivum, které bylo vzkříšeno z jejích nejtemnějších dnů, je Britneynino nové album, které podle ní výjde do 6 až 9 měsíců. "Myslím, že je to více uhlazené," říká časopisu OK!. "Píšu každý den, zrovna tady, u piána v obýváku...Je to moje nejlepší dílo, které jsem kdy udělala."

Kompletní interview a exkluzivní fotky Britney a jejích synů ve svém domě bude už ve čtvrtečním OK!.

zdroj: OK!

Mluvčí MTV: Britney s námi o svém vystoupení jedná

14. srpna 2008 v 13:02
Bude Britney vystupovat nebo ne? Britney natočila několik reklamních spotů pro MTV Video Music Awards 2008, což podnítilo zvědavost fanoušků, kteří nyní diskutují o tom, zda bude letos vystupovat a napraví si tak svou reputaci po loňském nepovedeném vystoupení s písní "Gimme More". Sice vše nasvědčuje tomu, že by mohla vystoupit, ale zatím jsme se žádného oficiálního potvrzení nedočkali. Až do teď...ikdyž. Mluvčí MTV dnes ráno řekl: "Britney Spears momentálně o svém vystoupení na VMA 2008, které se koná 7. září, jedná s MTV."

zdroj: Yahoo!

Potvrzeno: Interview s Britney v časopisu OK!

14. srpna 2008 v 13:00
Je to zrovna rok poté, co se objevily zprávy, že Britney Spears měla trapný zážitek s magazínem OK!, kdy měla zničit a odcizit nějaké šaty, které měla poté na sobě při večerní pařbě s Paris Hilton.

Ale nyní, v exkluzivním rozhovoru pro časopis OK!, popová superstar konečně otevřeně mluvila o svých dětech, rodičích a o své kariéře.

Součástí exkluzivního rozhovoru budou i fotografie. S OK! udělal rozhovor i Jamie Spears - otec Britney, který ji pomohl se vrátit zpět do starých kolejí a odbourat všechno špatné. Mluvil o vztahu s Britney a jeho názoru na ex-manžela Britney, Kevina Federlina.

Už ve středu ráno budeme mít možnost nahlédnout do rozhovoru.

zdroj: OK!

Britney řekne v pátek magazínu OK! vše!

14. srpna 2008 v 13:00
Britney opět mluví s tiskem.

Paris Hiltnon težila z reklamy Johna McCaina, která ji citovala a Britney Spears se vůbec nevyjádřila. Nejspíše proto, že má pro Vás připravené něco jiného.

Podle zdrojů, Britney Spears zrovna dokončila její první interview and photo shoot (profesionálí focení) po téměř dvou letech. Magazín OK!, stejná publikace, která se s ní snažila dohodnout už dříve, vydá tento týden interview, kde Britney řekne vše.

Tentokrát šlo ale všechno hladce. Britney odpověděla na všechny dotazy a její otec Jamie Spears, který nikdy nemluvil s médii dlouze, se rozmluvil o poručnictví které nad Britney má, o vztahu s jejím managementem, Kevinem Federlinem a syny.

Tohle vydání by mělo vyjít tento pátek.


zdroj: MSNBC/MSN.com

promo fotky k VMA

14. srpna 2008 v 12:58
Objevila se nová promo fotky z reklamy k Video Music Awards 2008.

zdroj: BreatheHeavy.com

Reklama na VMA 2008

14. srpna 2008 v 12:57
Objevily se reklamy na MTV Video Music Awards 2008 s Britney a Russellem Brandem!

Britney na horské dráze

14. srpna 2008 v 12:54
Život Britney Spears jak na horské dráze pokračuje, tentokrát si vlezla ale na skutečnou horskou dráhu. Popová princezna strávila víkendovou sobotu v zábavním parku Magic Mountain, který je asi 32 km od Los Angeles a užila si zde několik jízd na horské dráze spolu s přáteli. Po jízdě na X2 si Britney dala několik koleček na dráze Viper!

zdroj: Top Photo Group

Lynne Spears vydala knihu Through the Storm

14. srpna 2008 v 12:53
Lynne Spears, matka Britney, se rozhodla napsat spolu s Lorilee Craker knihu, jejiž celý název je "Through the Storm: A Real Story of Fame and Family in a Tabloid World". V knize popisuje pravdivý život rodiny Spearsových. Jak se dostala rodina "přes noc" do záře všech reflektorů. Jak přijala těhotenství Jamie Lynn a jaký je vůbec život s bulváry a paparazzi.

Také se zde dozvíme vše o zhroucení Britney a boji se Samem Lutfim. Jak se přátelé a známí staví k bulváru a všem informacím, které o rodině po světě kolují.

Jakou měla Lynne Spears roli v Britneynině cestě ke slávě a jak to vše změnilo rodinu.


Koupíte si tuto knihu?

New desing

5. srpna 2008 v 13:05
táákže mááme tu ten slíbený nový desing.... moje práce tak plsky nekopčete :-)
Designed By: Wiwi | Optimized: Opera & Mozzila | BRITNEY • Your hq czech source for Britney Spears